Encyklopedia objawów chorób - alfabetyczny spis
 
 
Ćwiczenia
 

Ćwiczenia aerobowe

 

6 listopada 2013

|

Kategoria: Ćwiczenia

 

Ćwiczenia aerobowe

Ćwiczenia aerobowe są obecnie jedną z najpopularniejszych form rekreacji, a zarazem aktywności. Jest to także dobry sposób na zrzucenie paru kilogramów, czy poprawę samopoczucia. Jakie jeszcze korzyści możemy wyciągnąć z aerobiku i czy stwarza on jakieś zagrożenia?

 

Czytaj więcej

 
 

Fitness

 

20 września 2011

|

Kategoria: Ćwiczenia

 

FitnessFitness to bardzo popularna forma aktywności fizycznej. Zwłaszcza od lat 80 kiedy to Jane Fonda stała się ikoną ćwiczeń aerobowych i każda kobieta zapragnęła wyglądać tak jak ona.

 

Czytaj więcej

 
 

Ćwiczenia aerobowe

 

12 września 2011

|

Kategoria: Ćwiczenia

 

Ćwiczenia aeroboweJeżeli podjąłeś decyzję, że chcesz schudnąć lub po prostu myślisz o poprawieniu swojej kondycji fizycznej, zaczynasz się zastanawiać nad wybraniem odpowiedniej aktywności fizycznej dla siebie. Możesz skierować swoją uwagę na ćwiczenia aerobowe.

 

Czytaj więcej

 
 

Jak biegać by schudnąć?

 

8 sierpnia 2011

|

Kategoria: Ćwiczenia

 

Jak biegać by schudnąć?Gdy zaczynasz walczyć z nadwagą, szukasz najlepszego sposobu, który Ci to ułatwi. Najpierw dostosowujesz dietę do swoich potrzeb, a potem myślisz o aktywności fizycznej, która pomoże Ci spalić kalorie. Jedną z form sportu, niewymagających już na starcie dobrej kondycji, jest bieganie. Zatem jak zacząć?

 

Czytaj więcej

 
 

Ćwiczenia odchudzające

 

1 sierpnia 2011

|

Kategoria: Ćwiczenia

 

Ćwiczenia odchudzająceJeżeli marzysz o szczuplej sylwetce to poza zastosowaniem odpowiedniej diety powinieneś także pomyśleć o odpowiednim zestawie ćwiczeń. Oczywiście musisz pamiętać o tym, że dieta którą stosujesz przy wykonywaniu intensywnych ćwiczeń nie może być głodówką, tak by nie obciążała nadmiernie Twojego organizmu.

 

Czytaj więcej