Encyklopedia objawów chorób - alfabetyczny spis
 
 
Miłosc i seks
 

Zaburzenia seksualne u mężczyzn

 

25 października 2013

|

Kategoria: Miłość i seks

 

Zaburzenia seksualne u mężczyzn

U mężczyzn zaburzenia seksualne pojawiają się z reguły po czterdziestym roku życia. Z reguły, ponieważ nastolatkowie również ich doświadczają. U młodych głównym problemem jest zanik wzwodu. Starszym w większości przypadków doskwiera niskie libido, czyli brak ochoty na seks. Ale problemy w życiu seksualnym to nie koniec świata.

 

Czytaj więcej

 
 

Ból w trakcie stosunku seksualnego

 

8 maja 2012

|

Kategoria: Miłość i seks

 

Ból w trakcie stosunku seksualnegoBól w trakcie stosunku seksualnego powoduje, że zbliżenie nie daje przyjemności i staje się tylko przykrym „obowiązkiem”. Powodów pojawienia się bólu może być kilka dlatego warto przyjrzeć im się bliżej.

 

Czytaj więcej

 
 

Zaburzenia seksualne u kobiet

 

27 lipca 2011

|

Kategoria: Miłość i seks

 

Zaburzenia seksualne u kobietFascynacja seksem i erotyką jest znana wszystkim kulturą od zarania dziejów. Przez wieki eksperymentowano z różnorakimi afrodyzjakami. Arabowie cenili szparagi, których woń miała imitować zapach ludzkich feromonów, Grecy używali kopru oraz zupy z pokrzyw w celu zwiększenia potencji. Zatem łatwo zauważyć, że już od stuleci szukano sposobu na to jak radzić sobie z zaburzeniami erotycznymi, a także pobudzić własne doznania seksualne.

 

Czytaj więcej

 
 

Orgazm

 

4 lipca 2011

|

Kategoria: Miłość i seks

 

OrgazmSeks poza bliskością i więzią emocjonalna jaką daje partnerom, jest też niesamowitym doznaniem fizycznym jakie kończy się najczęściej poprzez osiągnięcie orgazmu. Pojawienie się orgazmu jest następstwem podniecenia seksualnego i stymulacji narządów płciowych, a także stref erogennych u partnerów.

 

Czytaj więcej