Encyklopedia objawów chorób - alfabetyczny spis
 
 
Odchudzanie
 

Jak schudnąć skutecznie

 

22 listopada 2013

|

Kategoria: Odchudzanie

 

Jak schudnąć skutecznie

Czy chcemy schudnąć przez stan zdrowia, dla względów płci przeciwnej czy też polepszenia samooceny mamy przed sobą konkretny cel. Robimy plany, zmieniamy styl życia, wkładamy czas i wysiłek w dążenie do wymarzonej sylwetki. Naturalne więc, że chcemy, by nasze działa przyniosły efekty, najlepiej długotrwałe. Zatem jak skutecznie schudnąć?

 

Czytaj więcej

 
 

Dieta jagodowa

 

17 sierpnia 2011

|

Kategoria: Odchudzanie

 

Dieta jagodowaOdchudzanie jest długotrwałym procesem, którego celem jest zmniejszenie masy ciała. Długość całego procesu zależy od wielu czynników, zaczynając od stopnia nadwagi a kończąc na nawykach żywieniowych. Jedną z proponowanych diet jest dieta jagodowa, która nie dość, że jest pyszna, to jeszcze stosunkowo łatwa w przygotowaniach.

 

Czytaj więcej

 
 

Kiedy otyłość powinna martwić?

 

26 lipca 2011

|

Kategoria: Odchudzanie

 

Kiedy otyłość powinna martwić?Wielu z nas na co dzień zmaga się z dodatkowymi kilogramami. Czasami staje się to wręcz naszą obsesją. Czy faktycznie powinniśmy zwracać aż taką uwagę na naszą wagę. Owszem każdy z nas lubi wyglądać dobrze, ale do odchudzania tak jak i do innych rzeczy należy podchodzić przede wszystkim ze zdrowym rozsądkiem.

 

Czytaj więcej