Encyklopedia objawów chorób - alfabetyczny spis
 
 
Wychowanie dziecka
 

Jak wyeliminować pisk i wrzask u dziecka?

 

30 sierpnia 2011

|

Kategoria: Wychowanie dziecka

 

Jak wyeliminować pisk i wrzask u dziecka?Większość dzieci nie potrafi panować nad natężeniem oraz piskliwością swojego głosu. Jest to bardzo męczące zwłaszcza dla najbliższych maluszka. Jak sprawić by krzyk maluszka stały się bardziej znośny dla twoich uszu.

 

Czytaj więcej

 
 

Ignorowanie zakazów przez dzieci

 

26 sierpnia 2011

|

Kategoria: Wychowanie dziecka

 

Ignorowanie zakazów przez dzieciWiększość dzieci nie znosi zakazów. Na przekór, zawsze ciągnie ich do robienia rzeczy, które są zakazane. Co więcej maluszki nie znoszą, gdy ktoś wobec nich używa słowa ,,nie". Jak więc oduczyć dziecko ignorowania zakazów?

 

Czytaj więcej

 
 

Wypluwanie jedzenia przez dziecko

 

24 sierpnia 2011

|

Kategoria: Wychowanie dziecka

 

Wypluwanie jedzenia przez dzieckoWiększość dzieci około 6 miesiąca życia uwielbia wydawać różne dźwięki. Zabawa staje się ciekawsza zwłaszcza w czasie spożywania posiłków. Wówczas malec przy pomocy ust i jedzenia jest w stanie wydać różne ciekawe dźwięki. Jak więc oduczyć maluszka plucia jedzeniem?

 

Czytaj więcej

 
 

Czy wolno podrzucać dziecko?

 

26 lipca 2011

|

Kategoria: Wychowanie dziecka

 

Czy wolno podrzucać dziecko?Wiele osób podrzuca swoje dzieci nie zdając sobie sprawy jak tragiczne konsekwencje może nieść za sobą takie postępowanie. Większość dzieci w czasie podrzucania jest zadowolona jednak nie jest to bezpieczny sposób na zabawę z maluszkiem.

 

Czytaj więcej